Kinnisvaraarendused

Posted on

Kinnisvaraarendused

C-206A Kalevi Panorama

Tallinna kesklinnas, Võistluse tänav 6 on kerkimas grandioosne moodsa arhitektuuriansambli Kalevi Panorama ehitus, mis koosneb kolmes 14-korruselisest elumajast ja hämmastab oma unikaalsusega. Kalevi Panorama elamukompleksi, mis on sissekolimiseks valmis 2019. aasta lõpuks erakordsus seisneb selle asukohas. Jutt käib vaiksest keskusest, mis võimaldab hinnata kõiki Eesti pealinna aktiivses ja kihavas südames elamise eeliseid ning samal ajal nautida mugavust, vaikust ja külluslikku rohelust. Kalevi Panoramal on veel üks eripära – vapustavad panoraamvaated vanalinnale ja Läänemerele ühelt poolt ja kiiresti muutuvale Ülemiste mikrorajoonile teiselt poolt.

kalevipanorama.ee

C-411 Marmel Kinnisvara

Marmel Kinnisvara on innovaatiline ja personaalset raamidest väljavaatavat maaklerteenust pakkuv kinnisvaraettevõte. Tegemist on noorusliku ja ettevõtlikke kinnisvaraspetsialiste koondava ettevõttega, mille eesmärgiks on murda iganenud kinnisvaraettevõtete mõttemaailma.

Elukondlik kinnisvara
Ärikinnisvara
Arendusprojektid
Kinnisvara üürimine

www.marmel.ee

C-507A Skanton Kinnisvara

Skanton Kinnisvara on loodud Eesti kinnisvaraturul pikaajalise kogemusega ning klientide poolt aastaid hinnatud maaklerite koostöös. Väärtustades kvaliteeti ning kestvaid kliendisuhteid on klientidele ning koostööpartneritele tagatud kompromissitu müügi- ja üürikorraldus.Ühendades suurfirmade poolt kasutatavad reklaamivõimalused väikefirmadele omase vahetu ning vastutustundliku tööga, soovime tagada klientidele positiivse ning meeldejääva kogemuse endale väärtusliku vara müügil ning soetamisel. Skanton Kinnisvara juhtfiguurid on Eesti kinnisvaraturul tegutsenud üle kümne aasta ja meeskonna paljud liikmed on läbinud kutselise kinnisvaramaakleri eksami ning kuuluvad Kinnisvaramaaklerite Koja liikmete hulka.

Kinnisvara
kinnisvaraalased pakkumised

www.skanton.ee

C-313B RE Kinnisvara

RE Kinnisvara on täisteenust pakkuv kinnisvarabüroo.

Me pakume kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid suuremahulistest arendusprojektide läbiviimisest nii äri- kui elamispindade valdkonnas kuni maakler- ja hindamisteenuseni.

Tutvu uusarendustega.

Meil on kogemusi kõigis tegevussuundades, milleks on:

Meil on kogemusi kõigis tegevussuundades, milleks on:

äri- ja elukondlike arendusprojektide müügikorraldus;

kinnisvaraturu ja -projektide analüüs ja konsultatsioon;

äri- ja elamispindade maaklerteenus;

kinnisvara hindamine laenu tagatiseks, sh kohtutele, finantsaruandluseks jne.

re.ee

C-314 Säästvad Ehituslahendused

Säästvad Ehituslahendused OÜ on 2007. aastal asutatud ehitus- ja restaureerimisettevõte. Väärtustame looduslikke ehitusmaterjale ning traditsioonilisi töövõtteid.

Alates 2018. aastast müüb ja vahendab meie omatooteid ning teisi loodusmaterjale bränd nimega MEISTRI. Esindame nii Eesti, kui ka Euroopa parimad loodusmaterjalide tootjaid.

MEISTRI materjalid on:

looduslikud ja traditsioonilised

loovad ruumides hea sisekliima

omadustelt ideaalselt sobivad vanade majade korrastamiseks ja uusehitistes kasutamiseks

lihtsalt, mugavalt ja ohutult kasutatavad

www.meistri.ee

C-210 ABB

ABB pakub arhitektidele ning majaehitajale hulgaliselt lahendusi: alustades installatsioonitarvikutest, lõpetades targamaja lahendustega.

ABB hooneautomaatikaga on võimalik siduda sadu lahendusi ning muuta oma elamine mugavaks ning lihtsaks: ABB i-bus® KNX-lahendused täidavad kasutaja kõiki vajadusi ja nõudmisi.

Lisaks kaasaegsetele valgustuse juhtimise süsteemidele, pakub uusim ClimaECO lahendus ka kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete haldust. See omakorda aitab märkimisväärselt suurendada hoone energiatõhusust.

Lõppviimistlus muuda täiuslikuks Busch-Jaegeri abil: Zeniti lülitid ja pistikupesad on Lõuna-Euroopa sugemetega klassika. Pakume ehedatest materjalidest disainraame: toonitud klaas, roostevaba teras ja tume kivi, samuti valge ja värvitud plast.

Raamid on vormilt selgepiirilised. Zenit lülitid ja pistikupesad sobivad inimesele, kes hindab ehedaid materjale ja kvaliteeti kliendisõbraliku hinnaga. Zeniti valik on alati hea otsus, sest sellest saab Teie projektide nurgakivi. Loe rohkem meie kodulehelt abb.ee

TULE TUTVU ABB TOODETEGA JA KÜSI KONSULTATSIOONI TOOTEJUHTIDELT INTERJÖÖRI MESSIL!

www.abb.ee

admin
Author